Senior účetní ....... Hradec Králové

4home, a.s., Na Brně 2065, 500 06 Hradec Králové

Požadujeme

Co vás čeká:
- odpovědnost za kompletní vedení účetnictví společnosti
- zpracování finančního a daňového účetnictví
- zpracování měsíčních uzávěrek, ročních závěrek, daňových přiznání
- evidence statistických výkazů, reporting vedení společnosti
- koordinace práce týmu účetních
- aktivní spolupráce s daňovým poradcem a auditorem

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
- praxe na pozici samostatné/seniorní/hlavní účetní
- znalost metodiky zpracování finančního a daňového účetnictví
- vynikající znalost v oblasti účetních a daňových zákonů
- uživatelská znalost produktů MS Office (MS Word, MS Excel, MS Outlook)
- spolehlivost, pečlivost, odpovědnost

Nabízíme

- čtvrtletní finanční bonusy
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na stravování
- zaměstnanecká sleva na produkty
- pružná pracovní doba
- odpovídající zaškolení, podpora celého týmu, přátelský kolektiv
- bezproblémové firemní parkování
- zázemí české stabilní společnosti

Kontakt

Požadovaný termín nástupu: dohodou, ideálně od 1.7.2023
Místo výkonu práce: Na Brně 2065, Hradec Králové

Své životopisy zasílejte na jana.fojtlova@4home.cz