KURZ: Účetní a daňové aktuality roku 2019

Kurz č. 21995

Přednáší Ing. Dana Vankeová
certifikovaná účetní, zkušená lektorka účetní a daňové problematiky
Termín 1.–8. září 2019
Začátek
Místo Hotel Occidental Cala Viñas ****, Mallorca, Španělsko

Program kurzu

Seminář pořádáme ve spolupráci s portálem Všeproúčetní.cz.

Program kurzu:
Program kurzu bude obsahovat informace o nejdůležitějších změnách, které rok 2019 přinese do účetnictví, daní, obchodního práva a dalších souvisejících oblastí. Kurz je určen všem, kdo chtějí mít jistotu, že jim neuniknou důležité informace, bez nichž nelze kvalitně zastávat funkce účetních, auditorů, daňových poradců a dalších ekonomických pracovníků.

Cena:
Kč 28.900,-- pro osobu ve dvoulůžkovém pokoji

Cena obsahuje: leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků Praha – Mallorca - Praha, transfery v cíli zájezdu (letiště – hotel – letiště), ubytování, stravu formou all inclusive, kompletní pojištění (léčebné výlohy, úraz, odpovědnost za škodu a storno zájezdu) a kurzovné.

Informace o destinaci - Mallorca:
Mallorca je největší z Baleárských ostrovů, který svým návštěvníkům nabízí vše, co si mohou přát. Divoké skalnaté pobřeží na západě ostrova, dlouhé pláže s jemným pískem na jihu a na severu, klidné a romantické zálivy ve východní části ostrova, všudypřítomné průzračné moře, původní větrné mlýny ve vnitrozemí, turistická letoviska s různými kategoriemi hotelů, které uspokojí i tu nejnáročnější klientelu i malé rybářské vesničky, kde se zastavil čas. K procházkám láká hlavní město Baleárských ostrovů – Palma de Mallorca, jíž dominuje gotická katedrála La Seu a úzké uličky s mnoha obchůdky a restauracemi lákajícími k posezení. Kdo je unaven rušnějším prostředím kosmopolitního města, může relaxovat třeba pozorováním ptáků v přírodní rezervaci S’Albufera na severu ostrova, projížďkami na kole po četných turistických stezkách nebo při návštěvě podmořského světa v aquariu, které nadchne děti i dospělé. Mallorca zůstane už napořád ostrovem, na který nebudete moci zapomenout a na který se budete chtít vracet.

Hotel Occidental Cala Viñas****
Moderní sedmipodlažní hotel je umístěn v mírném kopci s krásným výhledem na moře a nachází se v zátoce cca 2 km od střediska Magalluf a cca 25 km od letiště. Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je přímo před hotelem, lehátka a slunečníky jsou za poplatek.

Cestovní kancelář:
Zájezd samotný pořádá CK Čedok a.s.

 

Pro členy SÚ
28 900 Kč
včetně 21% DPH
Pro ostatní
28 900 Kč
včetně 21% DPH