KURZ: Účetní a daňové aktuality roku 2020

Kurz č. 22099

Přednáší Ing. Dana Vankeová
certifikovaná účetní, zkušená lektorka účetní a daňové problematiky
Termín 1.–8. září 2020
Začátek
Místo Hotel Sentido Djerba Beach ****+, Djerba, Tunisko

Program kurzu

Seminář pořádáme ve spolupráci s portálem Všeproúčetní.cz.

Program kurzu:
Program kurzu bude obsahovat informace o nejdůležitějších změnách, které rok 2020 přinese do účetnictví, daní, obchodního práva a dalších souvisejících oblastí. Kurz je určen všem, kdo chtějí mít jistotu, že jim neuniknou důležité informace, bez nichž nelze kvalitně zastávat funkce účetních, auditorů, daňových poradců a dalších ekonomických pracovníků.

Cena:
Kč 26.900,-- pro osobu ve dvoulůžkovém pokoji

Cena obsahuje: leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků Praha – Djerba - Praha, transfery v cíli zájezdu (letiště – hotel – letiště), ubytování, stravu formou all inclusive, kompletní pojištění (léčebné výlohy, úraz, odpovědnost za škodu a storno zájezdu) a kurzovné.

Cena neobsahuje: V Tunisku je zavedena povinnost hradit pobytovou taxu v závislosti na kategorii hotelu. Taxa není zahrnuta v ceně zájezdu a musí být uhrazena klientem přímo na recepci hotelu.

Informace o destinaci - Djerba:
Ostrov Djerba s rozlohou asi 514 km2, na kterém roste více než milion datlových palem, se nachází cca 3 km od pobřeží Tuniska. Djerba nabízí velké množství písečných pláží s čistou vodou a pozvolným vstupem do moře, které lemují prakticky celé jeho pobřeží, klidná turistická střediska a v neposlední řadě 320 slunečných dnů v roce, které zaručí stabilní teplé počasí skutečně po celou letní sezonu. Pokud chcete svou dovolenou strávit v klidu, užít si opalování na pláži nebo se koupat v moři smaragdové barvy, potom je Djerba asi to nejlepší, co ve Středomoří můžete najít.

Hotel Sentido Djerba Beach ****+
Elegantní hotelový komplex nacházející se přímo u krásné široké písčité pláže, obklopen udržovanou zahradou. Městečko Midoun je od hotelu vzdáleno cca 5 km, hlavní město ostrova Houmt Souk cca 15 km. Transfer z letiště trvá cca 35 minut. Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je přímo u hotelu, lehátka a slunečníky jsou zdarma.

Cestovní kancelář:
Zájezd samotný pořádá CK FISCHER a.s.

Cestování do Tunisu po pandemii COVID-19 bude opět možné od 1. srpna t.r.

 

Pro členy SÚ
26 900 Kč
včetně 21% DPH
Pro ostatní
26 900 Kč
včetně 21% DPH