Finanční účetní ....... Hradec Králové

AKCENTA CZ a.s., Nerudova 1361/31, 500 02  Hradec Králové

Požadujeme

Náplň práce:
- Spolupráce na vedení účetnictví spojeného s provozem finanční společnosti, závěrkové operace
- Příprava pravidelných i ad hoc reportů, spolupráce na reportech pro ČNB
- Spolupráce na tvorbě výroční zprávy
- Spolupráce na zpracování daňových přiznání - DPH, kontrolní hlášení, daň z příjmů, silniční daň apod.
- Spolupráce s auditory, orgány státní správy a dalšími institucemi

Požadujeme:
- Dobrá znalost podvojného účetnictví (znalost bankovního účetnictví není požadována)
- Praxe na obdobné pozici
- Vzdělání ekonomického směru
- Dobrá znalost prostředí MS Office, zejména MS Excel
- Znalost účetního programu Helios Orange výhodou, ale není podmínkou
- Samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, schopnost myslet v souvislostech

Nabízíme

- Stabilní zaměstnání v příjemném a moderním prostředí v centru Hradce Králové
- Nekorporátní přístup – otevřená a přátelská komunikace
- Možnost profesního růstu
- Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení na dobu neurčitou
- Pružnou pracovní dobu
- Zajímavý balíček zaměstnaneckých benefitů – stravenkový paušál, 5 týdnů dovolené, 5 dní zdravotního volna (sick days), příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na volnočasové aktivity (MultiSport), výhodný telefonní tarif, školení, firemní akce

Kontakt

AKCENTA CZ a.s.
HR Manager – Michaela Zídková
Nerudova 1361/31, 500 02 Hradec Králové
Tel: +420 498 777 830, e-mail: michaela.zidkova@akcenta.eu