Hlavní účetní na zkrácený úvazek (5-6 hod. denně) ....... Hradec Králové

KASTT, spol. s r.o., Jižní 870, 500 03 Hradec Králové

Požadujeme

NÁPLŇ PRÁCE:
- zodpovědnost za vedení kompletní účetní agendy (kromě přípravy mezd) v systému Navision
- běžná účetní agenda ve spolupráci s finanční účetní
- kontrola správnosti účetních operací, fakturace, pokladních a bankovních transakcí
- zpracování daňových přiznání (DPH, DPPO, silniční daň, DzN,…), komunikace s úřady, statistika
- příprava podkladů pro finanční audit
- spolupráce na měsíčních závěrkách

POŽADUJEME:
- VŠ/SŠ vzdělání ekonomického směru a zároveň alespoň 3 roky účetní praxe
- vynikající znalost MS Excel
- zodpovědnost, flexibilitu
- ochotu učit se novým věcem a aktivně nacházet efektivní řešení problémů
- základní znalost anglického jazyka

Nabízíme

- 28 až 34 tis. Kč hrubého (za 5 až 6 hodin denně)
- příležitost naučit se nové věci
- systém zaměstnaneckých výhod (5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, 13. plat, jazykové kurzy, karta Multisport)
- zázemí stabilní společnosti (loni jsme oslavili 30 let na trhu)
- práci v příjemném prostředí
- nástup možný ihned

Kontakt

V případě zájmu pošlete životopis Ing. Horákovi na email: horak@kastt.cz