Mzdová / mzdový účetní ....... Hradec Králové

EPOS, s.r.o., Akademika Heyrovského 1178/6, 500 03 Hradec Králové

Požadujeme

Zavedená účetní a daňová kancelář v Hradci Králové s klienty ze všech oblastí soukromého sektoru hledá posilu do týmu účetních. Pokud je účetnictví tím, co chcete v životě dělat, jste pozitivní a baví Vás smysluplná práce, rádi Vás u nás přivítáme. Jedná se o velice různorodou práci v oblasti účetnictví, daní, případně mzdové agendy v příjemném kolektivu.

Náplň práce:
- komplexní zpracování mezd zaměstnanců pro více klientů (cca 100 zaměstnanců) vč. výpočtu daní, sociální a zdravotního pojištění, srážek z mezd, nemocenských dávek
- roční zúčtování daně z příjmů
- komunikace s klienty, zdravotními pojišťovnami a OSSZ

Co požadujeme:
- minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
- praxe na podobné pozici alespoň 2 roky
- smysl pro pečlivost a systematičnost, odpovědnost
- znalost práce na PC, zejména MS Office – word, excel
- znalost ekonomického systému POHODA a PAMICA výhodou

Nabízíme

- práce na HPP, možná i spolupráce na IČO
- finanční ohodnocení odpovídající znalostem a schopnostem (mzda 20-35 tis. Kč)
- flexibilní začátek a konec pracovní doby
- plný nebo zkrácený úvazek
- odpovědnou a zajímavou práci s možností kariérního růstu
- přátelská atmosféra v menším kolektivu, příjemné pracovní prostředí
- firemní benefity (5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, sick days, homeoffice)
- spolupráce s daňovým poradcem a advokátem se specializací na daňové právo
- nástup možný ihned nebo dle dohody

Kontakt

Životopisy zasílejte na e-mail imuska@eposhk.cz

Bližší informace na tel. 777 603 365 (Mgr. Ivo Muška)