Odborný referent/odborná referentka majetkové správy ....... Hradec Králové

Fakultní nemocnice Hradec Králové, Sokolská 581, 500 05 Hradec Králové

Požadujeme

Já bude náplň Vaší práce?
• účtování změn v evidenci majetku (převody majetku mezi inventárními úseky, zařazení majetku na základě smluv - věcné dary, bezúplatný převod atd.)
• postupování dokladů zařazených věcných darů pro zaúčtování mzdové účtárny
• vyhotovování inventárchních štítků
• evidování drobného majetku do 1.000 Kč
• spolupráce s likvidační komisí při vyřazování majetku z evidence
• účtování agendy osobních ochranných pracovních pomůcek atd.

Co budete pro tuto pozici potřebovat?
• úplné středoškolské vzdělání ekonomického směru
• znalost podvojného účetnictví (oblast financí)
• znalost práce na PC (Microsoft Office)
• znalost psaní na klávesnici
• flexibilitu, spolehlivost, samostatnost
• zdravotní způsobilost a bezúhonnost

Nabízíme

• zázemí špičkového zdravotnického zařízení
• stabilní a motivující platové ohodnocení
• na zotavení budete mít 5 týdnů dovolené a k tomu navíc až 5 dnů osobního volna
• zvýhodněné stravování a široký výběr jídel přímo v areálu nemocnice
• osobní konto v on-line cafeterii ve výši 11.000 Kč ročně, které můžete libovolně využít na kulturu, zájmové aktivity, zdraví nebo např. další slevu na stravování
• postaráme se o Vaše potomky v naší vlastní dětské skupině i v jiných školských zařízeních
• a množství dalších benefitů pro Vás a Vaši rodinu

Kontakt

personální oddělení Fakultní nemocnice Hradec Králové, Sokolská 581, 500 05 Hradec Králové

- kompletní informaci k dané pozici a možnost přihlásit se do výběrového řízení naleznete zde