Referent daní ....... Hradec Králové

Povodí Labe, státní podnik, Víta Nejedlého 951, 500 03 Hradec Králové

Požadujeme

Popis pracovní pozice:
- zpracování daňových přiznání - daň z přidané hodnoty, daň z příjmů, silniční daň, daň z nemovitých věcí, energetické daně aj.
- komunikace s finančními úřady
- kontrola dokladů vstupujících do jednotlivých daňových přiznání
- řešení problematiky daní ( smlouvy, faktury aj. )
- stanovení daňových a účetních odpisů u dlouhodobého majetku

Požadujeme:
- VŠ/SŠ vzdělání ekonomického směru
- praxi na odpovídající pozici minimálně 3 roky
- dobrá znalost problematiky daní podmínkou
- znalost podvojného účetnictví
- dobrá znalost Microsoft Office - Excel a Word
- samostatnost, spolehlivost, precisnost, velmi dobré komunikační a organizační schopnosti, analytické myšlení

Nabízíme

- místo výkonu práce: Hradec Králové
- nástup do zaměstnání: dohodou
- pracovní poměr na dobu určitou – zástup za mateřskou dovolenou s případnou možností prodloužení
- plný pracovní úvazek
- odpovídající finanční ohodnocení
- zaměstnanecké benefity (stravenky, příspěvky FKSP (limit na čerpání dle potřeb zaměstnance, na dětskou rekreaci, doplňkové penzijní připojištění po odpracování 3 let u zaměstnavatele)
- 5 týdnů dovolené
- 5 dní na překonání zdravotních obtíží

Kontakt

Uzávěrka přihlášek: do 13. května 2019

Za přihlášení do výběrového řízení považujeme písemný profesní životopis zaslaný e-mailem (jarosovah@pla.cz)nebo poštou.

První kolo bude realizováno vyhodnocením písemných dokumentů. Vybraní uchazeči budou vyzváni k účasti ve druhém kole výběrového řízení, které se uskuteční formou osobních pohovorů.