Účetní ....... Hradec Králové

Biskupství královéhradecké, Velké nám. 35, Hradec Králové

Požadujeme

Náplň práce:
- Spolupráce na vedení účetnictví neziskové církevní organizace
- Účtování vydaných a přijatých faktur, interních dokladů, banky, pokladny aj.
- Rozúčtování nákladů a výnosů na střediska a zakázky
- Agenda vedena na SW HELIOS RED, možnost zapracování
- Spolupráce na zpracování daňových přiznání - DPH, daň z příjmů, silniční daň apod.
- Zpracování statistik
- Další úkony související se samostatným zpracováním účetní agendy

Požadujeme:
- Znalost a praxe podvojného účetnictví, účetních předpisů
- Praxe účetní v neziskovém sektoru výhodou
- Znalost práce na PC na dobré uživatelské úrovni
- Schopnost pracovat v týmu i samostatně
- Analytické a logické myšlení

Osobní předpoklady:
- Zodpovědnost, spolehlivost a pečlivost
- Orientace v církevním prostředí výhodou

Nabízíme

- Stabilní zaměstnání na částečný nebo plný úvazek dle vzájemné dohody
- Možnost profesního a osobnostního růstu
- Odborné vedení při zapracování
- Příjemné pracovní prostředí v centru Hradce Králové
- Pružná pracovní doba
- Příspěvek na stravování
- Nástup možný ihned, dohodou

Kontakt

Cítíte-li se touto nabídkou osloveni, zašlete nám svůj životopis na adresu: personalni@bihk.cz - Ing. Taťána Blažková, tel.: 495 063 604.