Účetní pro majetek a investice, zástupce vedoucího ....... Hradec Králové

Teleflex Medical - ARROW International CR, a.s., Pražská třída 209/182, 500 04  Hradec Králové

Požadujeme

Jaká pracovní náplň Vás čeká:
- Vedení evidence majetku v systému SAP
- Správa investičních projektů a nedokončených investic
- Aktivace majetku vyrobeného vlastní činností
- Organizace a osobní účast na pravidelných a mimořádných inventarizacích majetku
- Účtování investičních faktur, tuzemských a zahraničních (dále jen FP):
- Měsíční odsouhlasení konečného zůstatku vybraných rozvahových účtů
- Příprava podkladů pro účetní uzávěrku a audit
- Další vybrané činnosti z účetní a daňové oblasti
- Zastupování vedoucího v době jeho nepřítomnosti

Jaké požadavky by měl splňovat ideální uchazeč:
- Ukončené SŠ (VŠ) vzdělání ekonomického směru
- Praxi na obdobné pozici minimálně 3 roky
- Základní znalost anglického jazyka
- Znalost MS Office, SAP výhodou
- Odpovědný přístup k práci, pečlivost a samostatnost

Nabízíme

- Týden dovolené navíc nad rámec zákona tj. 25 dní
- Dotované závodní stravování s příspěvkem 55 % z ceny jídla
- Příspěvek na penzijní připojištění ve výši 2 %
- Věrnostní program a benefitní systém na volnočasové aktivity
- Zvýhodněné telefonní tarify a bankovní služby
- Každoroční navyšování mzdy
- Firemní akce pro zaměstnance -Vánoční večírek, FamilyDay, Akce 400
- Vzdělávání a odborný růst

Kontakt

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis na emailovou adresu:
kariera.hradec@teleflex.com
Více informací na telefonním čísle 495 759 108