Účetní s praxí ....... Hradec Králové

BISKUPSTVÍ KRÁLOVÉHRADECKÉ, Velké náměstí 35, 500 01 Hradec Králové

Požadujeme

Náplň práce:
- Spolupráce při zpracování účetnictví neziskové církevní organizace.
- Zpracovávání dílčí agendy účetnictví (faktury, banky, majetku, rozúčtování na střediska apod.).
- Kontrola účetních a daňových náležitostí smluv.
- Kontrola rozúčtování nájemného a služeb.
- Další úkony související se zpracováním účetní agendy.

Požadujeme:
- Znalost a praxe podvojného účetnictví, účetních předpisů.
- Schopnost odvádět samostatnou práci, a přitom být součástí týmu 4 finančních účetní.
- Praxe účetní v neziskovém sektoru výhodou.

Osobní předpoklady:
- Zodpovědnost, spolehlivost a pečlivost.
- Analytické a logické myšlení.
- Orientace v církevním prostředí výhodou.

Nabízíme

- Stabilní zaměstnání na plný úvazek.
- Profesní růst podle úrovně zvládání zadaných úkolů.
- Příjemné pracovní prostředí v centru Hradce Králové.
- Týden dovolené navíc.
- Pružná pracovní doba, příspěvek na stravování.
- Nástup možný dle dohody.

Kontakt

Cítíte-li se touto nabídkou osloveni, zašlete nám svůj životopis a ideálně také motivační dopis na adresu: personalni@bihk.cz , Ing. Taťána Blažková, tel. v pracovní době (8:00-16:00): 495 063 604, 603 458 843.