Účetní s praxí ....... Hradec Králové

EPOS, s.r.o., Akademika Heyrovského 1178/6, 500 03 Hradec Králové

Požadujeme

Zavedená účetní a daňová kancelář v Hradci Králové s klienty ze všech oblastí soukromého sektoru hledá posilu do týmu účetních. Pokud je účetnictví tím, co chcete v životě dělat, jste pozitivní a baví Vás smysluplná práce, rádi Vás u nás přivítáme. Jedná se o velice různorodou práci v oblasti účetnictví, daní, případně mzdové agendy v příjemném kolektivu.

Náplň práce:
• komplexní vedení účetnictví, případně daňové evidence (účtování vydaných a přijatých faktur, banky, pokladny, operací s majetkem, interních dokladů)
• zpracování přiznání k dani z přidané hodnoty a jiných daňových tvrzení a hlášení ke všem typům daní
• zpracování roční účetní závěrky
• komunikace s klienty, finanční správou, zdravotními pojišťovnami a OSSZ

Co požadujeme:
• minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
• znalost podvojného účetnictví a daňové evidence
• orientace v účetních standardech a legislativě (zejména daňové)
• praxe na podobné pozici
• znalost práce na PC, zejména MS Office – word, excel
• smysl pro pečlivost a systematičnost, odpovědnost
• znalost ekonomického systému POHODA výhodou
• znalost mzdové agendy výhodou

Nabízíme

• finanční ohodnocení odpovídající znalostem a schopnostem (mzda 20-30 tis. Kč)
• flexibilní začátek a konec pracovní doby
• plný nebo zkrácený úvazek
• odpovědnou a zajímavou práci s možností kariérního růstu
• přátelská atmosféra v menším kolektivu, příjemné pracovní prostředí
• firemní benefity (5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, sick days, homeoffice)
• spolupráce s daňovým poradcem a advokátem se specializací na daňové právo
• nástup možný ihned nebo dle dohody

Kontakt

Životopisy zasílejte na e-mail: muska@eposhk.cz

Bližší informace na tel. 608 708 504