Účetní - senior ....... Břeclav

Fosfa a.s., Hraniční 268/120, 691 41 Břeclav – Poštorná

Požadujeme

Náplň práce:
- účtování o přijatých režijních fakturách
- zpracování DPH, souhrnného hlášení, silniční daň
- zpracování interních dokladů
- účtování dohadných položek
- práce v IS SAP
- účtování o přijatých materiálových fakturách
- zpracování měsíčních závěrek
- spolupráce na roční závěrce a auditu společnosti
- zpracování dalších daňových přiznání
- účastní se školení

Požadujeme:
- znalost podvojného účetnictví a ekonomiky
- SŠ/VOŠ/VŠ vzdělání (ekonomické zaměření)
- znalost AJ na úrovni B1 - B2 - střední nebo vyšší pokročilá úroveň, znalost NJ nebo RJ výhodou
- logické myšlení
- znalost práce na PC – MS Excel vyšší uživatelská úroveň, a ostatní programy Microsoft Office
- znalost SAP a Lotus Notes výhodou
- kultivované vystupování
- vysoké pracovní nasazení
- schopnost stanovit si cíl a cestu k jeho dosažení, schopnost dotahovat
- samostatnost, pečlivost, disciplínu, preciznost

Nabízíme

- práci v dynamicky se rozvíjející výrobní společnosti s výjimečnou firemní kulturou
- možnost seberealizace, prostor pro uplatnění Vašich znalostí a dovedností
- příležitost k dalšímu vzdělávání prostřednictvím Fosfa Univerzity
- možnost profesního rozvoje a kariérního růstu
- týden dovolené navíc
- podnikové stravování
- firemní školku pro vaše děti
- mzdové ohodnocení = 40.000 - 60.000 Kč

Kontakt

Lucie Garčicová – Back office
Direct: +420 519 306 240
Mobile: +420 737 266 849
E-mail:  garcicova@fosfa.cz