Vedoucí účetnictví ....... Hradec Králové

Technistone, a.s., Bratří Štefanů 1070, 500 03 Hradec Králové

Požadujeme

Náplň práce:
- Plná zodpovědnost za vedení účetního oddělení výrobní společnosti
- Metodické řízení menšího kolektivu účetních
- Zodpovědnost za vedení skladového hospodářství
- Úzká spolupráce s ostatními odděleními
- Spolupráce s auditory, úřady, daňovým poradcem
- Spolupráce na tvorbě vnitropodnikových směrnic

Požadavky:
- Zkušenosti s řízením účetního oddělení, ideálně ve výrobní společnosti
- Komunikativní znalost AJ
- Pečlivost, spolehlivost, loajalita, logické myšlení, organizační dovednosti
- Aktivní přístup, schopnost rozhodovat, flexibilita
- Velmi dobrá znalost MS Excel
- Znalost SAPu velkou výhodou

Nabízíme

- Široké možnosti profesního uplatnění a seberealizace
- Práci na zajímavých projektech
- Zázemí stabilní společnosti
- Odborný růst
- Výhody sociálního programu společnosti (týden dovolené navíc, příspěvek na stravování a další)
- Pružná pracovní doba

Kontakt

Mgr. Machová Aneta - HR Specialist
Technistone, a.s., Bratří Štefanů 1070, 500 03 Hradec Králové - telefon: +420 731 420 614 , e-mail: machova@technistone.cz