Všeobecná / všeobecný účetní na HPP ....... Hradec Králové

GAPA cz a.s., Vážní 981, 500 03 Hradec Králové

Požadujeme

Náplň práce:
- Vedení účetnictví (účtování vydaných a přijatých faktur, interních dokladů, banky, pokladny aj.)
- Zpracování daňových přiznání - DPH, kontrolní hlášení, daň z příjmů, silniční daň apod.
- Zadávání bankovních příkazů, kontrola a párování plateb
- Zpracování docházky a mezd včetně personalistiky

Požadujeme:
- Komplexní znalost účetnictví, mezd a personalistiky
- Znalost předpisů DPH
- Výhodou znalost účetního programu Helios Orange
- Znalost práce na PC na dobré uživatelské úrovni
- Samostatnost, odpovědnost a pečlivost
- min. SŠ vzdělání ekonomického směru, praxe na odborné pozici vítána

Nabízíme

- Práci v české společnosti s dlouholetou působností
- Hlavní pracovní poměr po zkušební době na dobu neurčitou
- Mzdové ohodnocení odpovídající znalostem a schopnostem
- Příspěvek na stravování
- Nástup možný ihned

Kontakt

Strukturovaný životopis zašlete na e-mail: info@gapa-vahy.cz , popř. volejte na tel.číslo: +420 495 542 004, paní Simona Braidotti