Hlavní účetní – ekonom ....... Hradec Králové

MONDO s.r.o., Vážní 899, 500 03 Hradec Králové

Požadujeme

Náplň práce:
- komplexní vedení účetnictví,
- zpracování daňových přiznání - měsíční přiznání k DPH, kontrolní hlášení, SH, daň z příjmů, silniční daň apod.,
- vyhotovení účetních závěrek,
- příprava pravidelných i ad hoc reportů pro vedení spol.,
- statistické výkazy,
- účast na definici a nastavení firemních procesů v rámci zefektivnění vedení účetní agendy,
- spolupráce s orgány státní správy a s daň. poradkyní.

Požadujeme:
- vzdělání SŠ/VŠ ekonomického směru,
- výbornou znalost účetnictví a orientaci v daňových předpisech,
- praxe v oboru min. 5 let,
- znalost účetního SW Helios Orange výhodou,
- dobrá znalost MS Office,
- aktivní a samostatný přístup k práci, důslednost, flexibilita, spolehlivost, komunikativnost a ochota učit se novým věcem.

Nabízíme

- příspěvek na stravování
- mobilní telefon
- 4 týdny dovolené + 5 dní sick days
- příspěvek na životní/penzijní připojištění

Kontakt

V případě zájmu prosíme o zaslání životopisu na mail: info@mondo.cz