Samostatný/samostatná účetní ....... Hradec Králové

MEDIKA HRADEC KRÁLOVÉ, s.r.o., Riegrovo náměstí 914/2, 500 02 Hradec Králové

Požadujeme

Do účetní kanceláře v Hradci Králové hledáme posilu na HPP pro náš účetní tým. Zpracováváme účetnictví včetně mezd a personalistiky pro malé účetní jednotky většinou se zdravotnickým zaměřením.

Náplň práce:
- Komplexní účetnictví (účtování vydaných a přijatých faktur, interních dokladů, banky, pokladny aj.)
- Kontrola náležitosti účetních dokladů a jejich evidence
- Zpracování daňových přiznání - DPH, kontrolní hlášení, daň z příjmů, silniční daň apod.
- Zadávání bankovních příkazů, kontrola a párování plateb
- A jiné úkony související se samostatným zpracováním účetní agendy

Požadujeme:
- Komplexní znalost podvojného účetnictví, znalost mezd a personalistiky výhodou
- Znalost předpisů DPH
- Výhodou znalost účetního programu POHODA
- Znalost práce na PC na dobré uživatelské úrovni
- Samostatnost, odpovědnost a pečlivost
- min. SŠ vzdělání ekonomického směru, praxi na odborné pozici min. 2 roky

Nabízíme

- Zajímavou práci v zavedené účetní společnosti
- Mzdové ohodnocení odpovídající znalostem a schopnostem
- Částečný či plný úvazek
- V případě oboustranného zájmu možnost dlouhodobé spolupráce
- Nástup možný ihned
- Přátelský kolektiv

Kontakt

V případě zájmu prosím o zaslání životopisu na mail: havrdova@jnt.cz