Účetní ....... Hradec Králové

Účetní kancelář v Hradci Králové

Požadujeme

Náplň práce:
- komplexní vedení účetnictví, případně daňové evidence (účtování vydaných a přijatých faktur, banky, pokladny, operací s majetkem, interních dokladů)
- zpracování přiznání k dani z přidané hodnoty a jiných daňových tvrzení a hlášení ke všem typům daní
- zpracování roční účetní závěrky
- komunikace s klienty, finanční správou, zdravotními pojišťovnami a OSSZ

Co požadujeme:
- minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
- znalost podvojného účetnictví a daňové evidence
- orientace v účetních standardech a legislativě
- praxe na podobné pozici
- znalost práce na PC, zejména MS Office
- smysl pro pečlivost a systematičnost, odpovědnost
- znalost ekonomického systému POHODA
- znalost mzdové agendy výhodou

Nabízíme

- finanční ohodnocení odpovídající znalostem a schopnostem
- plný nebo zkrácený úvazek nebo spolupráce OSVČ
- odpovědnou a zajímavou práci s možností kariérního růstu
- přátelská atmosféra v menším rozvíjejícím kolektivu, příjemné pracovní prostředí
- nástup možný ihned nebo dle dohody

Kontakt

Bc. Jana Hofmanová

Bližší informace na tel. +420 776 349 068
Životopisy zasílejte na e-mail: jan.hofmanova@gmail.com